دستبند طلای چشم نظر :حتما همه تان عبارت های چشم زخم و یا نظر شده را شنیده اید زیرا در کشور ما استفاده ای روزانه دارند. این بیان گر ان است که شخصی به چیز خاصی در مورد ادمی دیگر نگاه حسود و حسد امیزی داشته است. مردم هم در طول سالیان دراز روش های متعددی برای مقابله با ان داشتهئ اند مثل دعا خواندن و یا استفاده از دستبند یا گردن بندی که نماد چشم روی ان وجود دارد.

دستبند طلای چشم زخم

مردم مناطق خاور میانه و همسایگان اطراف ما به این مسئله باور شدید دارند به همین دلیل این مدل دستبند ها در این منطقه بیشتر از هر جای دیگری در دنیا به فروش می رسند. اما این به ان معنا نیست که مردم دیگر نقاط جهان از انها استفاده نمی کنند بلکه برعکس انها هم این مدل جواهرات را دوست دراند اما بیشتر برای جنیه ظاهری ان ها را استفاده می کنند. و اعتقادی به عملکردشان ندارند.

دستبند طلای چشم زخم

جنس سنگ دستبند چشم نظر

از سنگ های بسیار متنوعی برای ساخت این زیور ها استفاده می شود که در میانشان فیروزه پر کاربرد ترین است زیرا به اعتقاد بسیار ی فیروزه است که در واقع خاصیت این را به جواهر می دهد و سنگ های دیگر بی فایده هستد اما برای جنبه زیبایی از سنگ های دیگر هم مثل کوارتز و. استفاده می شود . نکته مثبت این است کهخ این زیور الاتهمخ در دستنه دستبند طلا مردانه و هم دستبند طلا نه و انواع مختلفی نظیر دستبند طلا زنجیری هم می توان یافت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دُنْیایـــِ خیالیــ مَنــــ ارز دیجیتال من نی ام شاکی روایت میکنم... دل تنگی های من برای عشقم که تنهام گذاشتی ردیاب ستاره خرید و فروش کامپیوتر کالامیکس سخنی در همه باب